Příslušenství k cimbálům

Textilní přepravní obal

Pro lepší manipulaci s nástrojem a jeho ochranu při převážení nabízíme tento obal. Je polstrovaný molitanem, který tlumí případné menší nárazy a poskytuje i lehkou tepelnou a vlhkostní izolaci. Dobře ochrání cimbál proti poškrábání.

Obal je opatřen dvěma páry madel, za něž se dá cimbál pohodlně uchopit. Aby celá váha nemusela spočívat pouze na rukou, jsou na obalu i dva nastavitelné popruhy k zavěšení za krk, či přes rameno.

Do samostatného obalu se balí nohy a pedálová lyra. Každý z těchto dílů má v obalu vlastní kapsu, a je tak dokonale chráněn proti poškrábání a otlučení. Tento samostatný obal má jak ucho na nošení v ruce, tak nastavitelný popruh přes rameno.

Vzhledem k tomu, že náš model Light nemá víko ani rám, doporučujeme cimbál přepravovat vždy v tomto obalu.

Cena: 10.000,– Kč.

Paličky

Výrobě paliček se nevěnujeme, ale rádi doporučujeme obrátit se na výrobce paliček, s nímž spolupracujeme a máme s jeho výrobky tu nejlepší zkušenost. Vyrobí Vám paličky dle Vašeho přání, v krátké době, nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu.

Kontakt: Karel.Hlozanka@seznam.cz

Ladicí klika

Ladicí klika s hvězdicovým otvorem je použitelná k ladění všech typů cimbálů se standardními ladicími kolíky. Klika je chromovaná s rukojetí ze světlého bukového dřeva.

Cena: 1.400,– Kč

Transportní bedna

V případě zaslání cimbálu do zahraničí využíváme k zabalení zásilky služby obalové firmy, která vyrobí na míru překližkovou bednu. Tato firma je držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Materiál i konstrukce vyhovuje všem požadovaným normám. Materiál je ošetřen dle směrnice FAO ISPM 15 - lze vystavit certifikát pro export do dané destinace.

Rozměry bedny: 55 x 95 x 170 cm
Váha bedny i s cimbálem: 70 kg
Cena: cca 7.000,– Kč